Specjalista ds. Controllingu

Zakres obowiązków:

  • nadzór finansowy nad wykonaniem kontraktów budowlanych, tj:
  • prowadzenie ewidencji kontraktów budowlanych w zakresie kosztów, przychodów, stopnia zaawansowania umów i wszelkiej pomocniczej,
  • sporządzanie, weryfikacja i aktualizacja budżetów cząstkowych i głównego kontraktów budowlanych,
  • planowanie przepływów, kosztów i wyników finansowych,
  • sporządzanie miesięcznych raportów finansowych wg MSR i pozostała sprawozdawczość z wykonania budżetów kontraktu
  • udział w negocjacjach warunków finansowych umów z podwykonawcami i dostawcami, w tym zabezpieczeń finansowych.
  • kontrola płatności, zaliczek, cesji, przejęć zobowiązań i pozostałych rozrachunków,
  • kontrola merytoryczna protokołów zaawansowania robót i dekretacja dokumentów księgowych,
  • sporządzanie dokumentów sprzedażowych zgodnie z wymaganiami inwestorów, w tym mile widziana znajomość FIDIC

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub kursy księgowe,
  • bardzo dobra znajomość MS Excel w tym mile widziana znajomość VBA,
  • doświadczenie w zakresie zarządzania finansowego i rachunkowości zarządczej, zarządzania informacją oraz umiejętność analizy scenariuszy finansowych,
  • umiejętność zarządzania ryzykiem finansowym i prowadzenia kontroli finansowej,
  • umiejętność praktycznego wykorzystania systemów informatycznych, w tym systemów dla controllingu, w tym: mile widziana znajomość podstaw programowania, znajomość podstaw SQL, baz danych i struktury danych,
  • znajomość języka angielskiego, mile widziany rosyjski
  • mile widziana znajomość procesów budowlanych, oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferowane warunki:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • praca w delegacji
  • praca w jednej z czołowych Polskich firm budowlanych
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji
  • praca w przyjaznym i zaangażowanym zespole
  • możliwość samorealizacji

Prosimy o zawarcie w przesłanych dokumentach klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Jednocześnie informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy, a kontaktować będziemy się tylko z wybranymi osobami.

Realizacja: Informatikon