Dyrektor Kontraktu woj. mazowieckie

Zadania:

  • reprezentowanie spółki przed klientami i innymi stronami prowadzonej inwestycji;
  • zarządzanie powierzonym Kontraktem;
  • terminowość realizowanych zadań;
  • kierowanie podległym zespołem;
  • kontrolę budżetu;
  • analizę i optymalizację inwestycji;

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane budowlane);
  • min. 5 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia budowlane;
  • znajomość pakietu MS Office oraz innych narzędzi informatycznych,
  • stosowne do wymagań doświadczenie zawodowe, tj.:
    • minimum 36 miesięcy doświadczenia przy realizacji 1 lub 2 lub 3 zadań obejmujących roboty budowlane w ramach inwestycji infrastrukturalnych polegających na budowie, przebudowie lub remoncie Obiektu Budowlanego o wartości robót co najmniej 160 mln PLN brutto każde, na stanowisku polegającym na zarządzaniu tymi inwestycjami oraz zgodnie z którym posiadał kompetencje/ upoważnienia do działania/ reprezentowania na tym zadaniu/ zadaniach w imieniu jednej ze stron umowy.
    • minimum 5 lat doświadczenia zawodowego na stanowiskach związanych z wykonywaniem samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie lub stanowisku/stanowiskach kierowniczych przy realizacji zadań obejmujących roboty budowlane w ramach inwestycji infrastrukturalnych polegających na budowie, przebudowie lub remoncie Obiektu Budowlanego, w tym co najmniej na 1 zadaniu od początku realizacji robót do ich zakończenia.

Oferowane warunki:

  • zatrudnienie w stabilnej, polskiej organizacji,
  • możliwości podniesienia kompetencji zawodowych i rozwoju,
  • stosowne wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji,
  • mieszkanie dla osób spoza rejonu;
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji
  • praca w przyjaznym i zaangażowanym zespole
  • możliwość samorealizacji
  • benefity: prywatną opiekę medyczną oraz pakiet sportowo-rekreacyjny,

Prosimy o zawarcie w przesłanych dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Jednocześnie informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy, a kontaktować będziemy się tylko z wybranymi osobami.

Realizacja: Informatikon