Referent ds. Kadrowo-Administracyjnych

Opis stanowiska:

  • wsparcie działu kadr Spółki,
  • wsparcie administracyjne procesów personalnych,
  • archiwizacja i weryfikacja dokumentacji,
  • rozliczanie delegacji

Wymagania:

  • wykształcenie średnie,
  • samodzielność z wysokim zaangażowaniem w pracy,
  • zdolności organizacyjne,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • praktyczna znajomość przepisów Prawa Pracy i ZUS mile widziana,
  • mile widziana znajomość procedur zatrudniania cudzoziemców,
  • mile widziana umiejętność rozliczania nadgodzin pracowników fizycznych,
  • mile widziana znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

  • stabilną i ciekawą pracę w firmie budowlanej
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • odpowiednie do wymagań wynagrodzenie
  • przy stałej umowie: świadczenia pozapłacowe w postaci pakietu medycznego, ubezpieczenia i karty Multisport

Prosimy o zawarcie w przesłanych dokumentach klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Jednocześnie informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy, a kontaktować będziemy się tylko z wybranymi osobami.

Realizacja: Informatikon