1. STRONA GŁÓWNA
 2. O FIRMIE ▼
  1. Historia firmy
  2. Nasze cele
  3. Certyfikaty
  4. Władze
  5. Grupa Kapitałowa
 3. OFERTA ▼
  1. Budownictwo ogólne
  2. Budownictwo inżynieryjne
  3. Budownictwo paliwowe
  4. Budownictwo energetyczne
  5. Budownictwo komunikacyjne
  6. Inwestycje zagraniczne
 4. AKTUALNOŚCI ▼
  1. Aktualności
  2. Informacje prasowe
  3. Nagrody i wyróżnienia
 5. REALIZACJE
 6. PRACUJ Z NAMI ▼
  1. Ogłoszenia
  2. Studenci i praktykanci
 7. KONTAKT ▼
  1. Kontakt dla mediów
  2. Kontakt
AKTUALNOŚCI
2015-10-21
IDS-BUD pozyskał Budowę Centrum Zarządzania Siecią w Krakowie
sks-1 sks-2 sks-3 sks-4

CENTRUM ZARZĄDZANIA SIECIĄ

Kraków

październik 2015

Budowę Centrum Zarządzania Siecią w Krakowie
centrum-kontroli-sieci
Zamawiającym jest TAURON Dystrybucja S.A. z siedzibą w Krakowie.
 
Krakowskie Centrum Zarządzania Siecią pozwoli na pełną kontrolę nad siecią energetyczną, a dzięki zamontowanym tam urządzeniom będzie można błyskawicznie ustalać przyczyny oraz lokalizację awarii, dzięki czemu łatwiejsze będzie zarządzanie kryzysem w trakcie np. powodzi czy wichur.
 
W skład zespołu obiektów Centrum Zarządzania Siecią wchodzą:
 
 • Budynek CZS – budynek biurowy (Pu=3 243,96 m²) - Budynek posiada 4 kondygnacje nadziemne i jest częściowo podpiwniczony. Konstrukcja obiektu żelbetowa, monolityczna o układzie szkieletowo-ścianowym. Rozstaw słupów i ścian jest dostosowany do układu funkcjonalnego i jest nieregularny. Stropy w większości monolityczne, na fragmentach prefabrykowane.
 • Budynek Zaplecza Technicznego - parking wielopoziomowy z częścią magazynową i pom. technicznymi (Pu=7 815,70 m²) - budynek posiada 4 kondygnacje nadziemne i jest częściowo podpiwniczony z uwagi na półpoziomy. Konstrukcja budynku żelbetowa, monolityczna, szkieletowa w układzie trójtraktowym. Sztywność przestrzenną budynku zapewniają ściany żelbetowe w obrysie, których znajdują się klatki schodowe i winda,
 • Budynek „Jaworznicka” mieszczący dyspozycje i pomieszczenia biurowe zlokalizowany na terenie Zespołu Dawnej elektrowni Miejskiej wpisanej do gminnej ewidencji zabytków miasta Krakowa - remont i przebudowa pomieszczeń technicznych parteru budynku "Jaworznicka" z przeznaczeniem na 3 pomieszczenia biurowe z powiększeniem pięciu otworów okiennych, remontem dachu i elewacji budynku (w tym wymiana okien i drzwi) wraz z instalacjami wewnętrznymi.
 
Termin realizacji: do dnia 31.10.2017 r.