Obwodnica Gostynina

W dniu 14 października 2016 r. Konsorcjum IDS-BUD S.A. i P.P.H.U. EUROMETAL podpisało umowę na realizację zamówienia pn.: „Projekt i budowa urządzeń ochrony środowiska- ekranów akustycznych, zlokalizowanych w pasie drogi krajowej numer 60 na odcinku Obwodnicy Gostynina od km 0+000 do km 8+804”.

więcej...

ODTJ w Modlinie

IDS-BUD S.A. w dniu 11 października 2016 r. podpisał umowę na realizację zamówienia pn.: „Budowa Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy w Modlinie”.

więcej...

Modernizacja hali dla AWF

W dniu 29 września 2016 r. Konsorcjum IDS-BUD S.A. i TAMEX Obiekty Sportowe S.A. podpisało umowę na realizację kontraktu pn.: „Modernizacja hali lekkoatletycznej im. Janusza Kusocińskiego w Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie”

więcej...

Węzeł drogowy Wiązowna I

W dniu 23 czerwca 2016 r. IDS-BUD S.A. i podpisał umowę na realizację kontraktu dotyczącego budowy węzła drogowego Wiązowna I na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Góraszka gm. Wiązowna

więcej...

Zbiornik retencyjny O.Ś. Czajka

W dniu 22 grudnia 2016 firma IDS-BUD podpisała umowę na realizację inwestycji: Budowa zbiornika retencyjnego na terenie O.Ś. „Czajka”.

więcej...

Infrastruktura wojskowa

Spółka IDS-BUD S.A. podpisała kolejny kontrakt w obszarze wojskowym – dotyczy on MPS w Jednostce Wojskowej w Dębogórzu....

więcej...

Droga ekspresowa S7

W dniu 29 czerwca 2016 r. IDS-BUD S.A. podpisał umowę na realizację kontraktu pn.: „Budowa drogi ekspresowej s7 Kraków – Rabka Zdrój na odcinku Lubień – Naprawa, od km 713+580 do ok. 721+170”.

więcej...

Centrum leczenia demencji

W dniu 28 listopada 2016 r. podpisaliśmy kontrakt na Budowę Centrum Leczenia Demencji w Otwocku.

więcej...

Realizacja: Informatikon